امکانات و ویژگی های سیستم

برای مدیریت یک پرتال و یا سایت خبری شما نیاز به مجموعه ی کاملی از امکانات دارید. سیستم مدیریت محتوای نگار تمامی این امکانات را در اختیار شما قرار می دهد.

مدیریت اخبار

اخبار و مطالب خود را به راحتی و با فیلترینگ هوشمند و گسترده بیابید و مدیریت کنید.

مدیریت محتوا

تمامی محتوای آپلود شده در سامانه (شامل خبر،فیلم، تصویر و …) بر حسب دسته بندی های مختلف به راحتی قابل دسترسی و مدیریت می‌باشد.

دسترسی ها

دسترسی به منوها و صفحات مدیریت را به راحتی کنترل کنید. مجوز مشاهده و استفاده از صفحات مدیریت در اختیار شماست.

مدیریت فایل ها

با استفاده از کنترل پنل فایل، تمامی فایل های موجود در سامانه را ببینید و یا پیش نمایش آن ها را مشاهده کنید. اضافه و حذف کردن فایل ها در این سیستم بسیار ساده است.

ارسال مطلب با زمانبندی

با استفاده از قابلیت زمانبندی هوشمند، می‌توانید مطالب خود را بصورت پیش نویس آماده کرده و در زمان دلخواه بر روی سامانه منتشر کنید.

منوهای سفارشی

منوها بصورت تفکیک موضوعی دسته بندی شده تا براحتی بتوانید از تمامی امکانات سامانه بهره ببرید.

محیط کاربر پسند

حتما برای شما پیش آمده که از محصولاتی استفاده کرده باشید که کار با آن ها برای شما بسیار گنگ و مبهم باشد و یا استفاده از آن ها برای شما به سهولت امکان پذیر نباشد. یا اینکه با دستگاه های گوناگون توانایی دسترسی به همه امکانات آن محصول را به راحتی نداشته باشید و یا اصلا نتوانید استفاده کنید. علت آن عدم رعایت اصول اولیه و اساسی رابط کاربری در آن محصول می باشد. جهت جلوگیری از این مسئله در اولین گام نیاز به طراحی تجربه کاربری حرفه ای داریم. در طراحی تجربه کاربری مسیرهایی که کاربر برای رسیدن به اهداف خود می‌بایست طی کند بررسی و تعیین می شود تا کاربر بتواند با سهولت هرچه تمام از محصول استفاده نموده و ارتباط برقرار کند. بعد از طراحی تجربه کاربری، نوبت می‌رسد به طراحی رابط کاربری، سپس طرح پیاده سازی می شود و با استفاده صحیح از رنگ ها، المان های گرافیکی و … محیط ظاهری مناسبی طراحی می‌شود.

چطور کار میکند

در سامانه مدیریت محتوای نگار شما با یک سیستم یکپارچه و متحد با کاربری ساده و امکانات کاربردی فراوان روبرو هستید که مرتبا به روز شده و امکانات بیشتری برای تسهیل کار به آن افزوده می شود. در طراحی سامانه مدیریت محتوای نگار از آخرین متدهای طراحی واکنشگرا استفاده شده است. با خیال راحت با کمک هر سخت افزاری (شامل رایانه رومیزی، لپ تاپ ، تبلت و یا تلفن همراه) مطالب خود را مدیریت کنید، گزارشات را ببینید ، نظرات مشتریان را بررسی کنید و با مشتریان خود در تماس باشید.

چرا ما

اگر میخواهید خیالتان از بابت مدیریت محتوای ارزشمندتان راحت باشد ،پشتیبانی سریع و مطمئن داشته باشید و در عین حال از یک محیط کامل تحت وب هوشمند لذت ببرید ما سامانه مدیریت محتوای نگار را به شما پیشنهاد می کنیم.

به روز رسانی

بسته های بروزرسانی با زمانبندی مرتب عرضه شده و بصورت خودکار بر روی سامانه نصب می شود. نگران همخوانی داده هایتان با نسخه ی جدید و توقف کار سامانه بعد از بروزرسانی نباشید. با انجام تست های خودکار سامانه احتمال این مشکلات به حداقل رسیده است.

امنیت

امنیت سیستم مدیریت محتوای نگار به دلیل به روز رسانی مداوم در سطح بسیار خوبی ارزیابی شده است و در برابر حملات مهاجمان محافظت خواهید شد.

در تماس باشید

نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

تلفن:
(+۹۸۲۱) ۸۸۳۰۶۱۷۱

ایمیل:
info@rashin.org