استودیو تولید محتوا

تیم استودیو تولید محتوا, با استفاده از متخصصین و بهره گیری از بهترین فنون و تکنولوژی های روز, با جستجو و ترکیب متن, تصویر و صدا و براساس نیازهای آموزشی و فرهنگیِ مخاطبین, اقدام به تولید محتوا در زمینه هایِ مختلف از جمله آموزش, سلامت و بهداشت, سرگرمی, آموزش والدین و نگهداری از کودکان می نماید. ایده این مطالب توسط کارشناسان زبده مطرح و اطلاعات لازم از منابع معتبر تهیه میشود. سپس اطلاعات جمع آوری شده, با گذراندن مراحل تولید محتوا در غالب فیلم های آموزشی و محتوای صداگذاری شده در اختیار مخاطبین قرار میگیرد.

۰۱ (۴)
جمع آوری مطالب

محتوای مرتبط با موضوع مطرح شده، توسط متخصصین و کارشناسان آن حوزه، ارائه و توسط تیم تولید جمع آوری و ساماندهی می‌شود. همچنین مطالب مرتبط و جدید، براساس موضوع و با بهره گیری از موتور های جستجو گر، در جدیدترین ژورنال های علمی، سایت ها و کانالهای معتبر جهانی در قالب متن، ویدئو و صدا یافت و پس از تایید و در صورت نیاز اصلاح توسط متخصصین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تهیه و تولید فیلم های آموزشی

تیم استودیو تولید محتوا، در راستای تولید محتوای موثر و جذاب برای مخاطبین و به منظورِ ایجاد یادگیری عمیق و پایدار، با بهره گیری از متخصصین در حوزه های مختلف، اقدام به تولید فیلم های آموزشی در زمینه های مختلف می‌کند.

طرح ایده

تولید محتوای مناسب، نیازمند تفکر و ایده پردازی مبتکرانه است. محتوای مطالب، زمانی مورد توجه قرار خواهد گرفت که مطابق با نیازهای فردی، فرهنگی و اجتماعی مخاطبین باشد. اولین قدم برای تولید محتوا طرح ایده است و تیم استودیو تولید محتوا راشین، با طرح ایده های نو و جذاب برای مخاطبین، اقدام به تولید محتوا مطلوب می‌کند.

ترجمه و ویرایش

محتوا و مطالبی که در تولید ویدئو های آموزشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و یا توسط گویندگان صدا گذاری خواهد شد، در صورت نیاز جهت بازسازی مطالب به زبان فارسی، توسط مترجم ترجمه و سپس در فرآیند ویرایش تصحیح، تلخیص و ساماندهی می‌شود.  همچنین تیم تولید محتوا در زمان ویرایش مطالب، سعی در حفظ موضوع و ارائه مطالب به صورت مختصر دارد.

موضوعات محتوایی ما

درباره سلامتی و در حوزه علم پزشکی، بهداشت محیط تغذیه جلوگیری از ابتلا به بیماری و بهداشت عمومی، مهمترین جنبه‌هایی هستند که مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند. به همین منظور تیم استودیو، جدیدترین و بروزترین ویدیوهای با کیفیت در زمینه های خانواده سالم، سبک زندگی سالم، موضوعات عمومی پزشکی و اطلاعات دارویی را تولید و در دسترس مخاطبین خود قرار می‌دهد. موضوعات محتوا به بخش های تغذیه سالم، بدن سالم، زندگی سالم، ورزش و سلامت، دانستنی ها و پزشکی و سلامت تقسیم بندی شده اند.

در این بخش تیم استودیو به ارائه ویدئو هایی در زمینه خودرو و موتور سیکلت به مخاطبین می پردازد. به خصوص به آنهایی که همیشه دوست دارند بدانند خودروهای جدید کدام هستند و تفاوت ها و شباهت های آنها با خودروهای کنونی چیست؟ این مجموعه یک بانک ویدئویی به زبان فارسی ست که مخاطب می تواند خودروی مورد نظر خود را در آن پیدا کرده و مشخصات فنی آن را مشاهده و با دیگر خودروها مقایسه کند. در این ویدئو ها سعی شده خودروهای مختلف از نظر قیمت یا قابلیت های فنی در یک کلاس قرار داده شوند و با زبانی ساده با یکدیگر مقایسه شوند.

از شگفت انگیزترین و مهم ترین تجربه های زندگی، مادر یا پدر بودن است. با این حال نگهداری از یک کودک به آموزش، صبر و درک نیازمند است و بدون آمادگی مناسب، نگهداری از کودکان می تواند کار سخت و دشواری باشد. به منظور افزایش سطح دانش والدین و کمک به آنها، تیم استودیو اقدام به تولید محتوا در زمینه های مختلف مراقبت از کودکان شامل تغذیه، آموزش و پرورش، بهداشت، ورزش و مراقبت و نگهداری از کودک کرده است.

تماس با ما

سوالات، نظرات، پیشنهادات، انتقادات و… خود را از طریق تکمیل فرم زیر، با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت آنها را بررسی و نتیجه را به شما اعلام کنیم.