تیم بازی سازی

تیم گیم راشین متشکل از مجموعه‌ای حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیر است که همه توان خود را برای ارائه بازی های جذاب در ژانرهای مختلف با کیفیتی عالی و استاندارد برای مخاطبان به کار بسته و موفق به تولید بازی هایی جذاب و مورد استقبال کاربر شده است.

تیم طراحی بازی در پی کشف آنچه کاربران را به بیشترین سرگرمی و رضایت می رساند برآمده و با خلق ایده در این راستا، ترجمه آن به زبان گرافیک و برنامه نویسی و انتقال آن به تیم، فرآیند تولید محصول را پیگیری نموده تا محصول به حداکثر موفقیت و کاربر به حداکثر رضایت دلخواه خود برسند.

دید کاربر نهایی

برای کسب رضایت کاربر باید از منظر یک کاربر به محصول نگاه کرد و مواردی که به احساس رضایت او منجر می شود را از نگاه او دید. بر همین اساس تیم برنامه ریزی در اولین مرحله و آخرین مرحله به عنوان یک کاربر نهایی به بازی های تولید شده نگاه می کنند.

بازخورد از کاربران

مواردی که به رضایت کاربر منجر می شود باید به زبان برنامه نویسی و گرافیک ترجمه شود به نحوی که با برنامه نویسان و تیم هنری به درک مشترک برسند.

برنامه ریزی دقیق و منظم

پس درک موارد مورد نیاز و هماهنگی با تیم، موفقیت محصول بستگی به الویت بندی و برنامه ریزی دقیق دارد.

برنامه ریزی به سبک اسکرام

حفظ متودولوژی اجایل و تولید محصول چابک باید در تمام مراحل در نظر گرفته شود.

برنامه نویس های تیم گیم تمام توان خود را در راستای خلق بازی ای شایسته ی کاربر ایرانی به کار گرفته و همواره در حال پیشرفت و پیشبرد بازی ها و در سطح بالاتر پیشبرد صنعت بازی سازی موبایل ایران هستند.

تیم برنامه نویسی

تیم برنامه نویسی با توجه به فرآیند تولید محصول چابک مراحل کار خود را پیش می برند.

ابزارها و متدهای به روز

استفاده از ابزار های بروز در ساخت بازی ها، مطالعه و به کارگیری روش های نوین جهانی برای رسیدن به بهترین نتیجه

روحیه تیمی و همکاری

همکاری فوق العاده بین تیم های برنامه نویسی کوچک و همکاری دقیق این تیم ها برای رسیدن به نتیجه کلی.

خلاقیت در برنامه نویسی

خلاقیت در برنامه نویسی برای انتقال تجربه ای متفاوت و دقتی بی نظیر در جز به جز بازی.

هنرمندانی در شاخه های مختلف در تلاشند تا بازی ها به زیباترین و جذاب ترین حالت بصری به دست کاربران رسیده و احساس لذت از انجام بازی را به بهترین نحو انتقال دهند.

نگاه هنری متفاوت

بازی علاوه بر سرگرمی نیاز به داشتن زیبایی برای انتقال احساس بهتر به کاربر دارد. رسیدن به این مطلوب نیازمند نگاهی از منظر هنر توسط تیم هنری به بازی می باشد.

جدیدیترین ابزارهای هنری

برای به ارمغان آوردن زیبابی از بروز ترین ابزار ها و تکنولوژی ها توسط تیم هنری استفاده می شود.

همکاری تیمی

برای خلق صحنه ها، تصاویر و افکت ها هنری، نیاز به همکاری تیمی فوق العاده می باشد که رسیدن به هدف را میسر کند.

بازی ساکر چمپیون

یک بازی سرگرم کننده و جذاب فوتبالی، نیازمند هوش و فکر استراتژیک فوتبالی.

از میان بیش از ۴۰ تیم محبوب، تیم مورد نظر خود را با ترکیب مناسب در زمین بچینید و حریفتان را به مبارزه بطلبید و برای بالا بردن پرچم تیم محبوبتان در مسابقات و رده­ بندی­ های فصلی تلاش کنید. در زمین های مختلف بازی، جام ها و لیگ های متنوع وارد زمین مسابقه شوید و در آن توپ را با قدرت کافی و در جهت مناسب هدف گرفته و به حریف خود گل بزنید! همراه با لیگ های جذاب و جوایز نفیس و متونع برای بهترین ها.

بازی فایری

گریز برای زنده ماندن در محیطی پر خطر.

جاده ای در فضای جنگی طراحی شده و موانع مختلفی در آن وجود دارد، بازیکن با ماشینی که هم از نظر سلامتی آسیب پذیر است و هم بنزین مصرف شده اش نیاز به پر شدن دارد شروع به حرکت در این جاده کرده و میخواهد که زنده به ماند. ماشین های که مفوق به گریز نشده اند سوخته و واژگون در تمام مسیر، موشک های شلیک شده وجاده را هدف گرفته اند و موج رادیو اکتیوی که همه چیز را نابود می کند…

بازی سایچین

سایچین بازی ای معمایی همراه با محیطی زیبا و آرام.

جسمی در محیط قرار دارد و از زاویه ایبه آن نور تابیده می شود و سایه آن جسم را روی دیوار تشکیل می دهد. معمای بازی ساخت تصویری معنا دار از این سایه با چرخاندن جسم است. جسم های متفاوت در دسته بندی های متنوع، مرحله به مرحله در محیط های متفاوت همرا با موسیقی دلنشین و احساسی متفاوت.

در تماس باشید

نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

تلفن:
(+۹۸۲۱) ۸۸۳۰۶۱۷۱

ایمیل:
info@rashin.org