سرویس های هوشمند

سرویس هایی که تا کنون توسط پردازش نگار راشین در زمینه سرویس های هوشمند راه اندازی شده و به تعداد زیادی از هموطنان در حال سرویس دهی می باشد.

گاراژ چطور کار می کند؟

با استفاده از سامانه گاراژ شما می توانید در صفحه‌‎ی اطراف من، به جستجوی سرویس دهندگان بپردازید. یکی از مهم ترین قابلیت‌های گاراژ، امکان درخواست برای سرویس خودرو شما است. شما می توانید درخواست خود را ثبت نموده و سامانه درخواست شما را به چندین سرویس دهنده ارسال کرده و در مقابل سرویس دهندگان نسبت به ارسال پیش فاکتورهایی برای شما اقدام می کنند. شما می توانید با توجه به نظرات سایر کاربران و همچنین قیمت ارائه شده بهترین پیش فاکتور را انتخاب نموده و نسبت به رزرو نوبت اقدام نمایید و در روز موعود برای سرویس گیری در محل حاضر شوید.

سیستم رزرواسیون

گاراژ، پل ارتباطی میان صاحبان خودرو و سرویس دهندگان است و راهکاری سریع برای درخواست خدمات خودرویی به شمار می‌رود. با درخواست سرویس در این اپلیکیشن، پس از مشخص کردن خدمات مورد نیاز و محدوده مورد نظر، درخواست شما به نزدیک‌ترین سرویس دهنده های آن محدوده ارسال شده و آنها برای شما پیش فاکتور فرستاده و زمان رزرو می نمایند. با گاراژ خدماتی مطمئن و مقرون‌به‌صرفه را تجربه خواهید کرد.

بانک اطلاعاتی

در قسمت بانک اطلاعاتی برنامه به راحتی می توانید از بانک اطلاعاتی موجود در برنامه، محل و تلفن تماس بسیاری از خدمات دهندگان خودرو را پیدا کرده و نظرات سایر کاربران در مورد آن سرویس دهنده را مشاهده کرده و پس از مقایسه و بررسی قیمت و کیفیت سرویس قابل ارائه شامل تعویض روغنی‌ها، تعمیرگاه‌ها، صافکاری‌ها، نمایندگی‌ها، کارواش و پمپ بنزین‌ها و … سرویس مورد نظر خود را رزرو کنید.

دانژه چیست؟

دانژه یک بستر نرم افزاری مبتنی بر وب و همچنین اندروید است. دانژه به دختران و خانم‌های دوستدار سلامتی و زیبایی این امکان را می‌دهد تا خدمات زیبایی، بهداشتی و آرایشی مد نظر خود را در اطراف محل سکونت خود جستجو و در نزدیک‌ترین محل این خدمات را دریافت نمایند.

رزرواسیون

ضمن جستجوی مراکز سلامت و زیبایی در دانژه سیستم رزرواسیونی بزودی روی اپلیکیشن و سایت دانژه ایجاد خواهد شد، که کاربران می‌توانند خدمات مدنظر خود را در مراکز مدنظر خود رزرو کرده و در زمانبندی مورد نظر دریافت نمایند.

امکانات محتوا

دانژه علاوه بر خدمات اشاره شده برای کاربرانش، مزایای دیگری را نیز فراهم کرده. کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت و اپلیکیشن دانژه به محتوای علمی-آموزشی متنوعی در زمینه های سلامت، زیبایی، تناسب اندام و … دسترسی پیدا کنند. محتواهای علمی – آموزشی ارائه شده در دانژه بصورت متنی و ویدیویی، اطلاعات کاربردی و جذابی را بصورت روزانه در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

هوشمندانه انتخاب کنیم

سیستم امتیاز دهی، ثبت دیدگاه و همچنین گالری تصاویر که شامل نمونه کارهای انجام شده در مراکز سلامت و زیبایی است به کاربران این امکان را می‌دهد که ضمن بررسی و مقایسه مراکز مختلف، مناسب‌ترین مرکز جهت دریافت خدمات خود را بصورت هوشمندانه انتخاب کنند.

ثبت مراکز سلامت و زیبایی

صاحبان سالن‌های زیبایی و ارائه خدمات بهداشتی – آرایشی بزودی می‌توانند برای ثبت  اطلاعات خود به سایت دانژه مراجعه و به معرفی خود، شرح خدمات قابل ارائه و ثبت نمونه کارهای انجام شده در سالن‌هایشان اقدام نمایند.

در تماس باشید

نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

تلفن:
+۹۸۲۱۸۸۳۰۶۱۷۱

ایمیل:
info@rashin.org