سرویس های محتوایی ارزش افزوده

سرویس هایی که تاکنون توسط پردازش نگار راشین راه اندازی شده و به تعداد زیادی از هموطنان در حال سرویس دهی می باشد.

خدمات ارزش افزوده تلفن همراه (VAS)

خدمات ارزش‌افزوده یا همان Value added service که به ‌اختصار Vas نامیده می‌شود به خدماتی اطلاق می‌شود که کاربران در ازای دریافت محتوا و استفاده از آن‌ها، هزینه پرداخت می‌کنند که علاوه بر بازدهی بالا برای اپراتورهای ارایه‌دهنده‌ی خدمات تلفن همراه، از جمله فاکتورهای قوی برای رونق بخشیدن به کسب‌و‌کارها به حساب می‌آیند.

 خدمات ارزش افزوده همراه اول در بخش های خدمات پیامکی و نرم افزارها فعال است. خدمات پیامکی همراه اول در زمینه های اخبار و اطلاع رسانی، بازار و تجارت، بازی و سرگرمی، بهداشت و سلامت، دانش، آموزش، دین و مذهب، فرهنگ و هنر و … است.

شرکت ایرانسل نیز سرویس های ارزش افزوده  را بر بستر پهن باند برای دسترسی کاربران این اپراتور به محتوای تصویری با کیفیت راه اندازی کرده است. این محتوا  شامل محتوای زنده، آرشیوی یا هرگونه محتوای تصویری دیگر از قبیل فیلم سینمایی، سریال، کلیپ و… است.

شرکت مخابرات ایران با توجه به نیاز مبرم جامعه به استفاده از محتواهای علمی، فرهنگی، تفریحی و آموزشی در بستر پهن باند و همچنین معضل هزینه بالای اینترنت های پرسرعت، اقدام به ایجاد فضایی نموده تا کاربران بدون پرداخت هزینه اضافه از این خدمات بهره مند گردند.

فعالیت های ما در حوزه VAS

همان گونه که از نام خدمات مبتنی بر محتوا مشخص است پایه اصلی این نوع از خدمات محتواست. اهمیت دسترسی به محتوای جذاب دست اول در میان مردم باعث جذابیت خدمات مبتنی بر محتوا برای اپراتور های تلفن همراه شده است. خدمات ارزش افزوده نام دیگری برای خدمات مبتنی بر محتوا است. تولید محتوا در خدمات ارزش افزوده داری نکات و اصطلاحاتی است که آن را نسبت به موضوع کلی تولید محتوا متمایز می‌کند. خدمات مبتنی بر محتوا می‌تواند در زیر ساخت های تلفن همراه یا به صورت خدمات ارزش افزوده موبایلی ارائه گردد. مثال‌هایی از خدمات مبتنی بر محتوا همراه اول را می‌توانید از این لینک مشاهده کنید. محتوای قابل ارائه در این نوع از خدمات میتواند ویدئویی، صوتی و یا حتی به صورت متن باشد. محتواهای صوتی و تصویری در این نوع خدمات معمولا به صورت استریمینگ عرضه می‌شود.

خدمات ارزش افزوده

خدمات ارزش افزوده همراه اول (MCI)

خدمات ارزش‌افزوده همراه اول به خدماتی است که کاربران در ازای دریافت محتوا، عضویت در سرویس، شرکت در مسابقه و یا استفاده از محتوای این سرویسها هزینه پرداخت می‌کنند که روشی نوین برای ارائه خدماتی با کیفیت و محتوایی در خور مخاطبان این اپراتور سرویس دهنده تلفن همراه است.

1000

ساعت آموزش ویدیویی

10,000

ساعت محتوای اختصاصی تولید شده

10

سرویس مبتنی بر محتوا

تولید محتوای منحصر بفرد

محتوای ارائه شده در سرویس های خدمات ارزش افزوده همراه اول شامل محتوای زنده، آرشیوی یا هرگونه محتوای تصویری دیگر از قبیل فیلم سینمایی، سریال، کلیپ و… است که توسط تیم تولید محتوا کارشناسی و تولید شده است.

ویدیوهای آموزشی

برخی از سرویس های ما در قالب سرویس آموزشی با محتوای اختصاصی برای کاربران عرضه شده است.

ارائه محتوای تصویری

هدف ما دسترسی کاربران اپراتور همراه اول به محتوای ویدیویی با کیفیت است.

خدمات ارزش افزوده ایرانسل (MTN)

اپراتور ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران و پیشرو در ارائه خدمات نوین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تلاش در ارائه بهترین خدمات ارزش افزوده به مخاطبین خود دارد. پردازش نگار راشین نیز هم‌اکنون با کوله باری از تجربه، طیف وسیعی از خدمات و محتوای اختصاصی آموزنده، سرگرم کننده و جالب را در قالب خدمات ارزش افزوده در اختیار مشترکین ایرانسل قرار دهد. این شرکت در نظر دارد با تجربیات ارزنده خود درزمینه IT ،خدمات و سرویس های متنوعی را در اختیار مشترکان خود قرار دهد.

بازی های آنلاین و جوایز ارزنده

امروزه بازی های موبایلی و مخصوصا بازی های آنلاین سهم زیادی از اوقات فراغت کاربران را در اختیار دارند، بر همین اساس شرکت پردازش نگار راشین به کمک تیم بازی سازی خود، بازی های آنلاینی نظیر جام برتر و … را در بستر ارزش افزوده توسعه داده و برای بالا بردن جذابیت بازی و افزایش هیجان در بین مخاطبین، جوایز بسیار ارزنده ای برای نفرات برتر این بازی ها در نظر گرفته است.

خدمات ارزش افزوده (Value Added Service) یک عنوان عامه پسند برای بخشی از صنعت مخابرات است که شامل سرویس های فرعی بوده که تعرفه آن ها از سرویس های استاندارد مانند صدا و فکس بیشتر می‌باشد. این خدمات می توانند در هر صنعتی مورد بهره برداری قرار گیرند.

در مرحله مفهومی صنعت مخابرات، خدمات ارزش افزوده را به پیشنهاد کاربران برای استفاده هر چه بیشتر از تلفن همراه خود و همچنین برنامه ریزی اپراتورها برای کسب درآمد از میانگین کاربران ARPU منجر می گردد.

در تماس باشید

نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

تلفن:
+۹۸۲۱۸۸۳۰۶۱۷۱

ایمیل:
info@rashin.org